Společnost ESCAPE IT Expert s.r.o. vznikla v roce 1991 původně jako fyzická osoba,zapsáním majitele do registru podnikatelských subjektů. Až do roku 1994 společnost poskytovala především konzultace a služby při nasazování informačních technologií. V roce 1994 otevřela společnost vlastní provozovnu a prodejnu v Praze 7,ve které začala nabízet svým zákazníkům široké spektrum služeb v oblasti informačních technologií. Dalším významným okamžikem bylo v roce 2006 přestěhování do vlastního objektu v Praze 9 a vybudování velkorysého centra informačních technologií. Vzhledem k poskytování IT podpory pro naše zákazníky v regionu Morava a Slovensko má naše společnost od roku 2008 externí spolupracovníky v Uherské Hradišti. V roce 2013 majitel společnosti zakoupil městský dům v centru Písku a po probíhající rekonstrukci zde společnost otevřela pobočku, tak abychom byli dosažitelnější pro zákazníky z jihočeského a západočeského regionu ESCAPE IT Expert spolupracuje s předními světovými dodavateli hardware a software při realizaci projektů IT a ICT infrastruktury, informačních systémů, externí správě sítí a dalších řešení v IT oblasti a internetu. Mezi hlavní obory činnosti společnosti patří obchodní služby, IT servisní služby, podpora informačních a ekonomických systémů, internetové služby a individuální softwarové projekty.

Strategie úspěšného rozvoje

Úspěch ESCAPE IT Expert je již od počátku její existence postaven na jednoduché strategii:osobní, přátelský a profesionální přístup k zákazníkům, široký sortiment kvalitních produktů, špičkové služby v oblasti servisu, promptní dodávky, vlastní sklad s možností rychlé expedice a kvalitní podpora.To vše za férové a transparentní ceny.

Stabilita vlastního kapitálu a zázemí

Společnost ESCAPE IT Expert má vlastní čistě český kapitál a zcela transparentní vlastnickou a řídící strukturu. Stabilitu společnosti podtrhuje délka působení na ICT trhu a rozsáhlé obchodní, servisní a školící zázemí ve vlastních objektech.

Perspektiva spolehlivosti, jistoty a záruka spokojenosti

ESCAPE IT Expert má postavení silné a stabilní IT společnosti na českém a částečně i slovenském trhu. Dokladem toho je délka působení, široké portfolio zákazníků ze segmentu menších až středně velkých firem a partnerství s řadou renomovaných výrobců IT produktů. Vedle toho vyvíjí a dodává naše společnost řadu vlastních produktů a řešení, které usnadňují práci v mnoha firmách a domácnostech.